Biz Kimiz ?

KURUMSAL


1995 yılında Nurettin ALPAK, Metin ALPAK ve Hayrettin ALPAK Kurucu Ortaklığı ile aile şirketi olarak ticari faaliyetlerine başlayan ALPAK TİCARET,

Aynı yıl 60 m² olan merkez mağazada İstikbal & Arçelik,

1999 yılında 3.000 m² İstikbal & Arçelik,

2005 yılında 2.500 m² Bellona & Arçelik,

2008 yılında Sincan’da 10.000 m² ile Başkent’in en büyük İstikbal Ev Konsept Mağazası,

2012 yılında İstanbul-Ayaş Yolu üzeri Eryaman’da 8.000 m² İstikbal & Arçelik, olmak üzere Mobilya & Beyaz Eşya sektöründe söz sahibi olmuş ve markalaşarak adından söz ettirmiştir.

2013 yılında İnşaat Mühendisi Yusuf ALPAK’ın da iştirakiyle ALPAK MÜHENDİSLİK markası adı altında inşaat dünyasına girerek konut, ofis, işyeri ve okul gibi birçok projeye imza atmıştır.

2014 yılında inşasına başlanan 650 konutluk 1+1 ve 2+1 daire ile 11 ticari alandan oluşan ALPAK ARMONIA RESIDENCE projesini, verdiği taahhütten önce tamamlayarak 2016 yılında yaşama hazır hale getirmiştir.

Güven ve müşteri memnuniyetini kendisine görev edinen ALPAK, inşaat sektöründeki başarısı ve yoğun taleple birlikte,

2016 yılında inşasına başlanan 258 konutluk 2+1, 3+1 ve 4+1 daire ile 18 ticari alandan oluşan ALPAK ARKADYA GÖKSU EVLERİ projesine, 2018 teslim taahhüdüyle devam etmektedir.

ALPAK İNŞAAT PROJELERİ

Alpak İnşaat, kurulduğu günden bugüne her zaman dürüst ve kaliteli iş prensibinden vazgeçmeden sektördeki varlığını sürdürmüş, imzasını attığı projelerle güvenilir çevre dostu ve sürdürülebilir projelere imza atmıştır.
Bugün Alpak İnşaat, müşterilerinin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas almakta, müşteri odaklı çalışma stratejisi ve rekabetçi büyüme politikası ile en iyiyi ortaya koymaktadır.

Biz Sizin İçin

NELER YAPARIZ ?

2013 yılında Eryaman da İnşaat konut üretmeye başlamış ve birçok pojelere imza atmıştır. Son olarak 650 adet 1+1 ve 2+1 daire ve 11 dükkandan oluşan Alpak Armonia Residence tamamlanarak oturuma açılmıştır.

Yaşam Alanları

Alpak İnşaat, mimaride modern ve ergonomik dizaynları birleştiren yaşam alanlarına sahip, lokasyon avantajlarını her detayda yansıtan ve ayrıcalıklarıyla yaşam kalitenizi artıran projeleriyle hayatınızın her anına değer katar.

Özel Projeler

Sizi dinliyor, uzman ve deneyimli kadromuz ile piyasa ve yatırım avantajlarını sunarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlere sizinle birlikte karar veriyoruz.